Hegesztő (WHC011795) (Veresegyház)

Hegesztő (WHC011795)

Várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Repülőgépalkatrészek javátása során a hegesztési és a kapcsolódó lakatos feladatok elvégzése: hegesztés, csiszolás, kontúrozás, forgácsolás, hidegalakítás, mosás, szemcseszórás, maszkolás, forrasztás
  • A műveletek teljesítéséhez szükséges gépek, berendezések és eszközök előkészítése, karbantartása
  • Az elvégzett feladatok folyamatos dokumentálása
  • A munkához szükséges szerszámok, mérőeszközök ellenőrzése, nem megfelelő működés, hiány esetén jelzés a vezető felé
  • A munkaterület rendezetten és tisztán tartása
  • Részvétel és együttműködés a támogató funkciókkal a kivizsgálásokban és a folyamatok fejlesztésében

Elvárások:

  • Államilag elismert AWI hegesztő képesítés, teszthegesztésen való megfelelés (minősítés)
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Mérőműszerek ismerete
  • Általános számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház