Hegesztőmérnök/ Welding engineer (BN) (Esztergom)

(PNY-9897)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Hegesztőmérnök/ Welding engineer (BN)

Feladatok:

  • Villanymotor álló- és forgórész gyártó üzem műszaki, szakmai támogatottságának biztosítása;
  • Gyártási-, üzemeltetési és javítási folyamatok elemzése, szervezése és fejlesztése;
  • Új projektek támogatása hegesztéstechnikai és minőségügyi kérdésekben;
  • Technológiai vizsgálatok támogatása és szervezése;
  • Hegesztő berendezések és célgépek karbantartási tervének és biztonsági felülvizsgálatának szervezése, új hegesztőgépek kiválasztása;
  • Művelettervek elkészítése;
  • Hegesztési vizsgálatok koordinálása;
  • Dolgozók oktatása;
  • Termelés során felmerülő problémák megoldása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, hegesztőmérnök előny);
  • Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat;
  • Hegesztési szakmai ismeretek;
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás;
  • Szerszámtervezésben, műszaki rajzok készítésében szerzett gyakorlat;
  • Pro/ENGINEER program ismerete.

Munkavégzés helye: Esztergom környéke

Esztergom