Hegesztőrobot kezelő - Gödöllő (Gödöllő)

Hegesztőrobot kezelő - Gödöllő

Leírás

Rendelkezel hegesztői végzettséggel?

Nem jelent gondot a két műszakos munkarend vállalása?

Munkagép és alkatrészgyártó partnerünk részére keresünk, 2 műszakos munkarendbe hegesztőrobot kezelő munkatársat.

Feladatok

  • NEM programoznod kell, a robotot fogod kezelni és emellett folyamatosan hegeszthetsz kézzel is (gyökölés és a robot utáni hiányosságok pótlása) tehát Robothegesztőként sem esel ki a gyakorlatból.
  • Hegesztőrobot által elvégzett munka ellenőrzése
  • Sarokpontokon való hegesztés elvégzése

Elvárások
  • Szakirányú képzettség - Hegesztő (CO)
  • CO hegesztésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Robothegesztőgép kezelői tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Emelőgép jogosítvány megléte. (Legalább 4361 Híddaru, futódaru gépkategóriában)

Amit kínálunk
  • Sávos alapbérezés: tapasztalattól, szakirányú végzettségtől függően és a próbamunka eredménye alapján
  • Bónuszrendszer
  • Cafeteria
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Túlóralehetőség
  • Sokszínű munkakörnyezet
  • Oktatások, továbbképzések

Munkavégzés helye

Gödöllő

Gödöllő