Helpdesk munkatárs (Budapest)

Budapesti helyszínre, hazai piacra készített szoftverszolgáltatás felhasználói támogatásához munkatársat keresünk

Helpdesk munkatárs pozícióba

Amit a cégről tudni érdemes:

A GS1 Magyarország a globális szabványok területén működő, több mint harmincöt éves tapasztalattal rendelkező nemzetközi szervezet. A legkorszerűbb azonosító és nyomon követési rendszerekkel támogatja a hazai és nemzetközi kereskedelemben résztvevő akár multinacionális cégeket akár kis-és középvállalkozásokat. A rendszer legismertebb eleme a vonalkódos azonosítás, amely a kereskedelmi folyamatok elválaszthatatlan része, nagyban segíti és gyorsítja az információ áramlását a gyártástól a szállítmányozáson és raktározáson át az áruházi értékesítésig.

Bővebb információ a szervezetről: www.gs1hu.org

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Szereped lesz a bejelentések fogadásában és adminisztrációjában a ticketing rendszerben
  • Részt vállalsz az elsőszintű informatikai segítségnyújtásban a Társaság partnerei számára
  • Aktív közreműködésedre számítunk a rögzített bejelentések megoldásában vagy kezelésében, a megfelelő kompetencia csoportok bevonásával
  • Kiemelt szereped lesz a telefonos ügyfélszolgálat biztosításában
  • Szereped lesz egyedi és központi tájékoztatás nyújtásában
  • Feladatod lesz a partnerregisztráció és -nyilvántartás naprakész kezelésében
  • Számítunk rád a statisztikák készítésében, az eseti feladatok elvégzésében, a felhasználói dokumentációk fejlesztésében és karbantartásában
  • Részed lesz a tudásbázis folyamatos bővítésében, a tesztelések elvégzésében és dokumentálásában
  • Közreműködsz a belső társterületekkel való kapcsolattartásban
  • Ha többet szeretnél megtudni a szoftverünkről, itt olvashatsz róla: https://gs1hu.org/szabvanymenedzser

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • általános számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Internethasználat, office alkalmazások)
  • angol alapfokú szakmai a szövegértésed
  • képes vagy, és szeretsz is önállóan munkát végezni
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban
  • fejlett problémafelismerő- és megoldó képességgel bírsz
  • csapatjátékos attitűddel, kezdeményezőkészséggel rendelkezel
  • rendszerszemléletű és ügyfélorientált a gondolkodásmódod
  • pontosság, megbízhatóság jellemző Rád
  • terhelhetőséggel, nagy munkabírással bírsz

Előnyt jelent, ha…

  • hasonló munkakörben van már legalább egy éves tapasztalatod
  • szeretnél tanulni, fejlődni
  • szereted a kihívásokat
  • jól tudsz az emberekkel kommunikálni
  • középfokú angol nyelvismerettel, JIRA/Confluence tapasztalattal rendelkezel
  • hallottál már termékazonosítási megoldásokról

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...

  • változatos és érdekes munkafolyamatokra számíthatsz nálunk
  • oktatásokat és képzéseket biztosítunk
  • az otthoni munkavégzés lehetőségét nem csak pandémia alatt választhatod
  • próbaidőt követően Cafeteria juttatásra leszel jogosult
  • a vírushelyzet függvényében jó hangulatú, kötetlen csapatépítő rendezvényeinken vehetsz részt
  • laptopot, telefont és versenyképes díjazást biztosítunk

Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős, munkaidő: H-CS: 8.00 – 17.00, P: 8.00-14.30

Munkavégzés helye és ideje:

Irodánk a XIII. kerületben található, autóval és kerékpárral is érkezhetsz, ehhez a helyet mi biztosítjuk számodra. A környéken számos vendéglátó egység kínálatából választhatsz.

Várjuk a fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat, kérjük mellékelj motivációs levelet is és jelöld meg fizetési igényedet!

Budapest