Helpdesk munkatárs (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt. felhasználó-támogató munkakörbe keres

Helpdesk munkatárs

informatikai munkatársat.

Az új munkatárs feladatai közé tartozik majd

  • a felhasználóktól érkező megkeresések kezelése,
  • PC&Mac számítógépek, valamint egyéb informatikai eszközök telepítése, konfigurálása és javítása (javíttatása),
  • az események dokumentálása.

Elvárások

  • legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • kliens és központi rendszerüzemeltetői ismeretek,
  • felhasználói jogosultságok kezelése címtárszolgáltatás segítségével,
  • kliens operációs rendszerek és office alkalmazások ismerete,
  • kiszolgáló oldali operációs rendszerek ismerete,
  • Mac technológia és eszközök ismerete,
  • jártasság grafikai szoftverek üzemeltetésében,
  • általános hálózati ismeretek,
  • kliens oldali hardverek általános ismerete,
  • kockázat elemző és kockázat kezelő képesség,
  • munkaidő rugalmas kezelése,
  • stressz-tűrés,
  • jó együttműködési és kommunikációs készség,
  • felsőfokú szakirányú vagy műszaki végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Előnyök

  • a követelményekben megfogalmazott ismeretekről szerzett minősítő bizonyítvány,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • magas színvonalú technológiai környezet,
  • változatos, állandóan megújuló kihívások,
  • kiváló munkakörülmények.

Munkavégzés helye

Budapest, 3. kerület

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest