Helyszíni szervizes (Szigetszentmiklós)

Megbízónk részére Munkatársat keresünk

Helyszíni szervizes

munkakörben a Szigetszentmiklós telephelyünkre

Ön az ideális jelölt, ha:

  • ha érdekli a gépszerelés, autószerelés,
  • alapfokon kezeli a számítógépes rendszereket (okos telefon használata),
  • erős fizikumú, szívesen foglalkozik szerelői munkákkal,
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • pozitív, rugalmas és szereti a szakmai kihívásokat,

Szakmai végzettség és tapasztalat előnyt jelent (gépjárműipari/gépipari/műszaki szak).

A következő feladatok várnak Önre:

  • rutinszerű betanított munkához közelálló feladatok (egyszerűen tanulható karbantartások),
  • a gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően,
  • kisebb szerelési munkák (mechanikai javítások, olajcsere, zsírzás,stb.),
  • önálló vagy szakmailag támogatott elekromos javítások (akumulátos
  • csere, végállás kapcsolók mérése, stb),
  • a karbantartás és a kiegészítő tevékenységek nyomon követése.
  • Részt vehet komplex javításokban, amelyeket a szervízközpontokból érkező szakemberek hajtanak végre a helyszínen.

Ajánlatunk:

  • Egyműszakos munkarend a projekt partnerünk telephelyén.
  • Egyhelyszínes munkavégzés, folyamatos szakmai támogatással.
  • Szakmai kihívások, igény szerinti fejlődési lehetőség.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Minőségi munkaeszközök és szakmai háttér.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai tréningek.
Szigetszentmiklós