Helyszíni szervizes (Nyíregyháza)

Helyszíni szervizes

Ügyfelünk részére Munkatársat keresünk

Helyszíni szervizes munkakörben a Nyíregyháza - kihelyezett telephelyünkre

A következő feladatok várnak Rád:

  • rutinszerű betanított munkához közelálló feladatok (egyszerűen tanulható karbantartások),
  • a gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően,
  • kisebb szerelési munkák (mechanikai javítások, olajcsere, zsírzás, stb.),
  • önálló vagy szakmailag támogatott elektromos javítások (akkumulátor csere, végállás kapcsolók mérése, stb),
  • a karbantartás és a kiegészítő tevékenységek nyomon követése.
  • Részt vehet komplex javításokban, amelyeket a szervízközpontokból érkező szakemberek hajtanak végre a helyszínen.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • ha érdekel a gépszerelés, autószerelés,
  • alapfokon kezeled a számítógépes rendszereket (okos telefon használata),
  • erős fizikumú vagy, szívesen foglalkozol szerelői munkákkal,
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • pozitív vagy, rugalmas és szereted a szakmai kihívásokat,
  • B kategóriás jogosítványod van
  • Szakmai végzettség (gépjárműipari/gépipari/műszaki szak) és szerelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Ajánlatunk:

  • Egyműszakos munkarend a projekt partnerünk telephelyén.
  • Egyhelyszínes munkavégzés, folyamatos szakmai támogatással.
  • Szakmai kihívások, igény szerinti fejlődési lehetőség.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Minőségi munkaeszközök és szakmai háttér.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai tréningek.

Nyíregyháza