Híddaru kezelő (Szolnok)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Híddaru kezelő
70

Feladatok

  • Alapanyagok, termékek mozgatása.
  • Szerelvények, szerszámok mozgatása.
  • Kézi anyagmozgatási feladatok végrehajtása
  • Alkatrészek gyártásának elősegítése a technológiai utasításoknak megfelelően
  • Felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza
  • közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Híddaru kezelő képesítés, jogosítvány
  • Általános környezet-,  egészség- és munkavédelmi ismeretek
  • Műszaki beállítottság és felkészültség
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség (csapatszellem)
  • Problémamegoldó attitűd

Amit kínálunk

Gépjárművekhez való fém alkatrészek – elsősorban sajtolási és hegesztési folyamatokkal történő – tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnerünk számára Híddaru-kezelő munkatársat keresünk!

  • Alap órabér:  bruttó 1.257 Ft/ óra
  • Bónusz (Teljesítmény és jelenlét alapján): bruttó 22.000 Ft.
  • Cafetéria: bruttó 12.000 Ft.
  • Műszakpótlék

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok