Hisztopathológiai asszisztens (Dunakeszi)

Az ATRC Aurigon Toxikológiai Kutatóközpont Kft. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnikai, gyógyszipari, élelmiszeripari ágazatbeli ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

Csapatunk további erősítésére keresünk mielőbbi kezdéssel:

Hisztopathológiai asszisztenst

Feladatok

  • Szövettani metszetek készítése.
  • Kazetták, konténerek előkészítése, jelölése.
  • Mintavételezett szövetek kivágása, víztelenítés, blokk készítés.
  • Munkaoldatok készítése, dekalcinálás.
  • Metszés mikrotommal. Különböző festési eljárások önálló kivitelezése.
  • A preparátumok és dokumentáció archiválásra való előkészítése.
  • A szövettani feldolgozáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység, jegyzőkönyvek, munkafolyamat ellenőrző lapok, műszernaplók készítése, vezetése.
  • A vizsgálatokhoz kapcsolódó egyéb kiegészítő tevékenységek végzése.
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése
  • A kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • A GLP-előírások megfelelő betartása

Elvárások

  • 1 év szövettani munkatapasztalat
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Microsoft office 365 környezet önálló használata (word, excel)
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Változó munkarend vállalása

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • GLP (vagy ISO) környezetben eltöltött idő
  • Nyelvismeret (angol, német)

Amit nyújtunk

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • Kísérletek háttérmunkájában való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
  • Versenyképes fizetést;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

Munkavégzés helye

  • Dunakeszi

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.
Dunakeszi