Hitelbírálati munkatárs (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Hitelbírálati munkatárs

Feladatok, amikben számítunk rád:

Elsődlegesen az áruhitel partnereink hívásának fogadása a feladat:

  • Hitelkérelmek felrögzítése és előminősítése hívás közben
  • Partnereinktől e-mailen érkező dokumentumok előzetes megvizsgálása, elfogadhatóságának ellenőrzése
  • Partnereinktől érkező kérdések, érdeklődések megválaszolása telefonon és e-mailen
  • Partnereink által felrögzített és elakadt kérelmek, ellenőrzése, elbírálása

A fenti feladatok elvégzése mellett igény esetén bírálati feladatok elvégzése is szükséges:

  • Teljes körű hitelbírálat áru-, személyi-, terméken,
  • az ügyfél dokumentumok vizsgálata,
  • szerződések finanszírozása,
  • ügyfél-kapcsolattartás telefonon, levélben és e-mailben

Elvárások:

  • Precízen végzed a munkádat
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Ügyfélközpontúság jellemez
  • Szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni
  • Pályakezdők jelentkezését is várju

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kényelmes munkakörülmények
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Home office lehetőség a próbaidő után

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Nyíregyháza