Hitelellenőrzési munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Hitelellenőrzési munkatárs

Leírás

Az MFB a magyar állam kizárólagos tulajdonában lévő hitelintézet, melynek alapfeladata a hazai vállalkozások illetve magánszemélyek számára kedvező konstrukciójú hitelek biztosítása, valamint a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatása, azokhoz pénzpiaci források bevonása. Csatlakozzon Ön is a csapathoz!

Feladatok

  • Hitelügyletek folyósítási és utógondozási feladatainak elvégzése
  • Szerződés-ellenőrzés elvégzése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Haladó szintű MS Office (Excel, Word) ismeret

Munkaidő

  • Heti 40 órában
  • Minden hétköznap napközben, rugalmas beosztásban
  • Minimum 3 hónap vállalása

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Bruttó havi bér: 400.000 Forint
  • Kiszámítható munkarend
  • Irodai és otthoni munkavégzés

Előnyök

  • Pénzügyi intézetnél szerzett operációs (back office) tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest V.
Budapest