Hitelellenőrzési munkatárs (Nyíregyháza), (Budapest)

Hitelellenőrzési munkatárs

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • elfogadott ügyfélszerződések ellenőrzése
  • kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése
  • folyósítások engedélyezése
  • szerződések aláírása
  • postázás előkészítése
  • a hitelszerződésekkel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció elvégzése

Téged keresünk, ha…

  • legalább középfokú végzettséged van (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Microsoft Office)
  • jól bírod a monotonitást
  • pontosan, precízen dolgozol
  • ügyfélközpontúság jellemez
  • szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni

Előny, ha..

  • tudsz angolul vagy franciául
  • rendelkezel pénzintézeti tapasztalattal
  • van tapasztalatod a gépjárműfinanszírozás területén
  • ismered a Lízinget
  • Credit controlling sem áll távol tőled

Miért jó nálunk dolgozni? Mert,…

  • jó hangulatú, barátságos légkör és összetartó csapat vagyunk
  • stabil nemzetközi nagyvállalati háttérrel rendelkezünk
  • versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat nyújtunk alkalmazottaink számára (magánegészségügyi szolgáltatás, életbiztosítás, béren kívüli juttatások széles skálája)
  • képzési és fejlődési lehetőséget biztosítunk minden munkavállalónk számára
  • home office lehetőséget biztosítunk a próbaidőt követően (heti 2 napban)

A munkavégzés helye és ideje

  • Nyíregyháza belváros / Budapest, XIII. kerület
  • teljes munkaidő

Budapest