Hitelközvetítő / független pénzügyi szakértő (Budapest)

Újbuda szívében működő ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Hitelközvetítő / független pénzügyi szakértő

Elvárások:

  • Szeretnél hitel/pénzügyi szakértőként egy olyan ingatlanirodához csatlakozni, ami minden évben elnyeri az Otthon Centrum hálózatában a "Legnagyobb egy irodára jutó hitelforgalmat bonyolító partner" címet? , ,
  • Budapest prémium területein dolgozó, fiatalos, pörgős és sikeres csapatunkba keressük új munkatársunkat, ,

Feladataid lesznek:

  • Segíts ügyfeleinknek eligazodni a bankok és pénzügyek szövevényes útvesztőjében,
  • Tudj mindent a különböző konstrukciókról, állami támogatásokról és hitelfelvételi lehetőségekről,
  • Exkluzív irodánkban tájékoztasd ügyfeleinket, díjmentes tanácsadás formájában, bank-függetlenül,
  • Használd egyedülálló hitelkalkulátorunkat, ami segít összehasonlítani a piacon elérhető pénzügyi konstrukciókat,
  • A személyes elképzelések mentén találd meg a legjobb pénzügyi megoldást ügyfeleink számára,
  • A közösen kiválasztott termékkel kapcsolatban bonyolítsd le a teljes ügyintézési folyamatot

Előnyt jelent:

  • lakáshitelek, szabad felhasználású jelzáloghitelek, személyi kölcsönök, állami támogatott termékek (CSOK PLUSZ, Babaváró, Falusi CSOK), meglévő hitelek és számlavezetés optimalizálás, lakáscélú megtakarítások, lakástakarékok, előzetes hitelképesség vizsgálat, hitelfedezeti biztosítások, vállalati finanszírozás (opcionális), ,
  • Cégünk az Otthon Centrum Franchise hálózat tagjaként minden banknál kiemelt partner, így számos egyedi előnyt (gyorsított átfutás, egyedi kamatok, kiemelt ügyfélkezelés) kapunk a hitelfelvételi folyamat során.

Feladatok:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi közvetítői végzettséggel rendelkezel,
  • Hitelezés területén legalább 2 éves gyakorlatod van,
  • MS Office programok erős felhasználó szintű ismeretével rendelkezel,
  • Proaktív a hozzáállásod és működik nálad a kreatív problémamegoldás,
  • Nyitott és közvetlen, kifejezetten pozitív, mosolygós személyiség vagy,
  • Fejlett a kommunikációs készséged és képes vagy önálló munkavégzésre, Igényes a megjelenésed, jó a humorérzéked és képes vagy csapatban működni,
  • Alapvetően szeretsz sokat dolgozni és sokat keresni., ,

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Számlaképesség,
  • Biztosításközvetítői végzettség,
  • Idegen-nyelv tudás,
  • Gyakorlat social média platformok felhasználói szintű kezelésében

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan érkező új, potenciális ügyfélállomány,
  • Innovatív, online ajánlói rendszer és egyedülálló hitelkalkulátor,
  • Új és modern, európai színvonalú munkahelyi környezet,
  • Könnyen megközelíthető, nagyon igényes, központi iroda,
  • Kiemelkedő jövedelem és bónusz rendszer,
  • Professzionális nyilvántartó és IT rendszerek, modern munkaeszközök,
  • Támogató, jó hangulatú, fiatalos és sikerorientált csapat,
  • Rendszeres és igényes csapatépítő programok,
  • Korlátlan fogyasztás az irodai kávézóban, ,
  • Itt az idő, hogy csatlakozz a többszörösen díjnyertes csapathoz!

Budapest