Hitelvizsgáló gyakornok - Budapest, XI. kerület (WHC02165) (Budapest)

Hitelvizsgáló gyakornok - Budapest, XI. kerület (WHC02165)

Partnerünk, Magyarország piacvezető hitelbiztosítója felsőoktatási tanulmányait folytató hallgatókat vár részmunkaidős hitelvizsgáló asszisztensi pozícióba. A multinacionális, fiatalos és lendületes munkakörnyezetben dolgozó hitelvizsgálói csapat tagjaként szakmai fejlődésed lehetőségei biztosítottak.

Feladatok:

  • A kockázatelemző kollégák munkájának támogatása
  • Statisztikák, prezentációk készítése
  • Kapcsolattartás ügyfeleink vevőivel (nem értékesítés), illetve társosztályokkal
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony GAZDASÁGI területen
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest