Híváskezelő munkatárs (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Magyarország egyik legmeghatározóbb telefonszolgáltató cégénél, a Yettel-nél (korábban Telenor) vállalhatsz most diákmunkát, amely 25 éve szolgálja ki ügyfelei igényeit. Olyan termékeket és szolgáltatásokat kínál ügyfeleinek, amelyek megkönnyítik a kapcsolattartást és innovatív jellegüknél és környezeti hatásaiknál fogva hozzájárulnak a fenntartható fejlődéshez.

Híváskezelő munkatárs

Feladatok

  • Kártyás ügyfelek hívásainak kezelése
  • Ügyfelek informálása
  • Szolgáltatások aktiválása
  • Panaszkezelés

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 05.00 és 23.00 óra között, ráérésedhez igazodva
  • 4-6-8 órás beosztások
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Betanítás április 22.- május 03. között minden hétköznap 08.00-16.30 között - részvétel kötelező

Amit kínálunk

  • Bérezés bruttó 1658 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1658 Ft lesz
  • Home office lehetőség péntek, szombat és vasárnapi napokon
  • Tapasztalatszerzés telekommunikációs környezetben
  • Teljesítményhez igazodó jutalékrendszer
  • Hosszú távon végezhető diákmunka

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged