Hőkezelő (Gyöngyös)

A hirdetés már lejárt!

Hőkezelő

Leírás

A gyöngyösi Magnetec-Ungarn Kft. megbízásából,

munkatársakat keresünk a következő pozícióba:

Hőkezelő

Hőkezelő

Feladatok

  • Előkészíti és kezeli a hőkezelő kályhákat
  • Gépek karbantartása és tisztítása
  • Segédanyagok biztosítása
  • Munkatársak betanításában aktív részvétel
  • Nyilvántartások vezetése, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Együttműködő készség
  • Rugalmasság
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
Tapasztalat, előny:
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Darukezelői tanfolyam
  • Könnyűgépkezelői tanfolyam
  • Hasonló munkakör

Amit kínálunk
  • Bruttó 1580 Forintos órabér
  • 30% és 40% műszakpótlék
  • 10% jelenléti bónusz
  • Nettó 15.000 Forint cafeteria és prémium próbaidőt követően
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről:
Abasár, Adács, Aldebrő, Atkár, Bátonyterenye, Boconád, Detk, Domoszló, Ecséd, Feldebrő, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Gyöngyösoroszi, Hatvan, Hort, Jászárokszállás, Karácsond, Kápolna, Kál, Kompolt Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mátraszőlős, Nagyfüged, Nagyréde, Pálosvörösmart, Pásztó, Petőfibánya, Rákóczibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Ságújfalu, Szurdokpüspöki Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Tófalu, Vámosgyörk, Verpelét, Visonta, Zagyvaszántó
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös Pipishegy

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös