Hőkezelő operátor (WHC01118) (Győr)

Hőkezelő operátor (WHC01118)

Ha biztos, stabil munkahelyre vágysz az alábbi lehetőség Neked szól!

Hőkezelő operátorokat keresünk győri partnercégünkhöz!

Feladatok:

  • Hőkezelő ketrec összeállítása és az alapanyag előkészítése
  • Hőkezelő kemence folyamatos ellátása alapanyaggal
  • Hőkezelés előtti és utáni készletek kezelése/rendezése
  • Mérések végrehajtása edzőprés után
  • Menetlágyítón, egyengetőprésen, zömítőn való munkavégzés

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Hőkezelő kemence kezelésében szerzett tapasztalat előny
  • Szériagyártásban szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Elérhető nettó kereset 225.000-260.000 Ft + nettó 25.000 Ft cafeteria

Munkavégzés helye

Győr, Ipari Park

Győr