Holland nyelvű customer service munkatárs (Budapest)

Multinacionális környezetben, holland ügyfelek támogatását végzi ez a csapat, hozzájuk keresünk új kollégát angol és holland nyelvtudással

Holland nyelvű customer service munkatárs

Feladatok

  • Mik a napi feladatok?
  • Kapcsolattartás e-mailen és telefonon holland partnerekkel, megrendelőkkel
  • A megrendelések elkészítése, vállalatirányítási rendszerben való iktatása és nyomonkövetése
  • A szállítási határidők nyomon követése és kapcsolattartás a logisztikai partnerekkel
  • Szállítólevelek és számlák kiállítása, javítása
  • A megrendelő részéről minden ad-hoc probléma megoldása konstruktív eszközökkel

Követelmények

  • Téged keresünk ha
  • beszélsz angolul és hollandul folyékonyan
  • Diplomás pályakezdő vagy
  • Nincs diplomád de dolgoztál már ügyfelekkel a kereskedelmi szférában
  • Kedves vagy és segítőkész
  • Az MS Office-t magabiztosan használod

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő cafeteria keret
  • Versenyképes fizetés
  • Home office
  • Lendületes, barátságos légkör
  • Ingyenes tréningek, továbbképzések, nyelvtanulási lehetőség
  • Modern irodai környezet, céges laptop

Budapest