Horeca Területi képviselő - Budapest (Budapest)

Partnerünk piacvezető a teljeskörű disztribúciós és ellátási lánc menedzsment területén, folyamatos, dinamikus növekedés jellemzi őket és most csapatukba keresik új kollégájukat, Horeca Területi képviselő pozícióba.

A cég világszerte ismert minőségi márkának vezető disztribútora, kezdve a szépségápolási termékektől az élelmiszereken és nem-élelmiszer termékeken át, a motorolaj termékekig.

Amennyiben rendelkezel Horeca területen szerzett releváns értékesítési tapasztalattal, várjuk jelentkezésedet!

Horeca Területi képviselő - Budapest

Feladatok

  • Aktív részvétel az új partnerek felkutatásában és piaci információk gyűjtésében
  • Vendéglátóegységek rendszeres látogatása az előkészített túraterv alapján
  • A vállalat portfóliójában található termékek értékesítése
  • Termékek láthatóságának, disztribúciójának és elérhetőségének biztosítása
  • Piackutatás, kihelyezési és POS stratégia támogatása
  • Trade marketing aktivitások és promóciók megvalósítása
  • Szerződéskötés
  • Kihelyezett kávé berendezések és őrlők állapotának ellenőrzése

Követelmények

  • Min. 2-3 éves értékesítési/szakmai tapasztalat HoReCa területen.
  • Tapasztalat kávé értékesítésben (és szenvedély a terület iránt)
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és rutinos autóvezetői tapasztalat
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kapcsolatépítési és tárgyalási képességek

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és teljesítményarányos bónusz
  • Modern munkakörnyezet és támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy piacvezető cégnél
  • Céges autó és mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest