Horizontál fúró - maró gépkezelő (Lajosmizse)

Cégünk (www.gepesdaru.hu) azon kevés magyar cégek közé tartozik, amely képes német és francia piacra saját tervezésű gépeket, gyártósorokat exportálni. Több termékünk működik már pl. Airbus európai gyártóüzemeiben, a német és francia vasútnál, továbbá a francia hadseregnél.

Horizontál fúró - maró gépkezelő

Feladatok:

  • Műszaki rajz, technológiai utasítás alapján forgácsolt alkatrészek készítése előgyártmányból.
  • Jellemzően hegesztett szerkezetek megmunkálása a feladat. (síkmarás, furatozás, furatesztergálás).

Szakmai feltétel:

  • Szakirányú végzettség.
  • Műszaki rajz ismerete.

Előny:

  • Hasonló munkakörben és területen szerzett tapasztalat.

Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye

6050 Lajosmizse, Gyártelep 2.

A Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el pályázatát.

Lajosmizse