Hostess (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 29 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban. Forgalmazott termékeik meghatározó része hazai gyárakból érkezik.

Hostess

Feladatok

  • Érdeklődők kezelése
  • Katalógus osztás (RS Magazin, Konyha Magazin, Akciós kiadvány)
  • Nyereményjátékhoz hírlevélre feliratkozók gyűjtése
  • Kínálás
  • Lufi fújás géppel és osztás
  • Helyszíni nyereményjátékra való bíztatás

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő:

  • 2024. október 4., 5., 6. (9:30-18:00 között)

Megjelenés:

  • Fekete elegáns felső, fekete blézer (fontos rétegesen öltözni)
  • Fekete elegáns nadrág (nem farmer)
  • Fekete cipő vagy fekete elegáns csizma
  • Smink: natúr smink

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Alkalmi diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs