HR Adminisztrátor gyakornok (WHC021085) (Székesfehérvár)

HR Adminisztrátor gyakornok (WHC021085)

Érdekel a HR világa? Szeretsz emberekkel foglalkozni? Nem riadsz meg az adminisztrálástól? Téged keresünk!

WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Büszkék vagyunk rá, hogy több egymást követő évben elnyertük a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

Feladatok:

  • toborzással foglalkozó kollegák munkájának támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • dokumentumok bizalmas kezelése, szkennelése, rögzítése
  • Iratok rendszerezése és lefűzése

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • HR területen folytatott tanulmányok
  • proaktivitás, jó kommunikációs képesség
  • heti min. 25 óra munkavégzés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár