HR Business Partner (Orosháza)

Nagy múltú, innovatív, versenyképes technológiát alkalmazó orosházi gyártó partnerünk számára HR Business Partner kollégát keresünk

HR Business Partner

Feladatok

  • Az emberi erőforrás-tervek kidolgozásának támogatása, belső HR szabályzatok aktualizálása
  • HR folyamatok működtetése, a HR-t érintő tervek előkészítése
  • A létszámtervek és felmerülő igények alapján toborzás-kiválasztási feladatok ellátása
  • A vállalat munkaköri rendszereinek (munkakörtervezés,- értékelés, besorolás) karbantartása és fejlesztése
  • Az egyéni teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel, a KPI mutatók nyomon követése
  • A vállalati ösztönzési és juttatási rendszerek megtervezésében való részvétel
  • Az éves oktatási terv elkészítésében való részvétel
  • Munkajogi kérdésekben történő tanácsadás

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló feladatkörben szerzett releváns tapasztalat
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Az aktuális szervezetfejlesztési és toborzás-kiválasztási módszerek ismerete
  • Magas szintű kommunikációs készség, kezdeményezőkészség, önálló és proaktív munkavégzés, határozott és együttműködő személyiség

Amit kínálunk

  • Az önállóságot és emellett csapatmunkát biztosító, támogató közösség,
  • Széles körű elemeket tartalmazó juttatások: bónusz, cafeteria, bejárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Irodai munkarend: H-CS: 8.00-17.00, P: 8.00-14.00

Munkavégzés helye

Orosháza

Orosháza