HR Generalista (egy személyes pozíció, gyártó vállalat) (Győr-Moson-Sopron megye)

HR Generalista (egy személyes pozíció, gyártó vállalat)

Feladatok

  • a munkaerő kölcsönző cégekkel és a bérszámfejtő céggel tartod a kapcsolatot
  • segíted az új kollégák beilleszkedését, megtartod számukra a belépő oktatást
  • felméred a képzési igényeket, majd elkészíted a képzési tervet és meg is szervezed a képzéseket
  • nyilvántartod a munkaeszközöket, munkaruhákat
  • felügyeled a dolgozói teljesítmény értékelő rendszert
  • ellátod az egyéb irodavezetői, adminisztratív teendőket
  • működteted és optimalizálod az egyes HR folyamatokat a belépéstől kezdve egészen a munkaviszony megszűnéséig

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • van legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalatod
  • a jogszabályokkal tisztában vagy és a gyakorlatban is könnyen alkalmazod őket
  • nagyfokú önállósággal rendelkezel, s gyorsan tanulsz, viszont mersz kérdezni is, ha esetleg elakadsz
  • szívesen segíted munkaügyi szempontból a gyárban dolgozó kollégákat
  • szervezett, hatékony munkavégzés jellemez

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • utazási költségtérítés a törvényben meghatározottak szerint
  • heti 1 nap home office lehetőség
  • szakmai képzéseken való részvételi lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés (heti 40 órában)
  • azonnali kezdési lehetőség
  • Budapest 19. kerületében lévő munkavégzés az M5 és az M0 kereszteződéséhez közel
  • szoros munkakapcsolat a két ügyvezetővel
  • első és (egyelőre) egyetlen HR-esként a HR-t érintő folyamatok optimalizálása

Munkavégzés helye

Budapest