HR gyakornok (Eger)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások szakértőjeként.

HR gyakornok

Feladatok

  • HR osztály munkájának támogatása
  • Riportok készítése
  • Rendevényeken való részvétel, lebonyolítás segítése
  • Időpontok egyeztetése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Egyéb, változatos irodai feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Emberi erőforrások vagy más gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS office felhasználó szintű ismerete
  • Munka vállalása a következő minimum 1 évben
  • Rugalmas, precíz munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00 - 17:00 óra között végezhető diákmunka
  • Heti minimum 24 óra vállalása, de akár heti 40 órában is végezhető

Amit kínálunk

  • Br. 2000-2300 Ft/óra diákbér (tapasztalat alapján)
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztás

Munkavégzés helye

Eger

Eger