HR gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A KLM holland királyi légitársaság, mely tagja az Air France-KLM-nek. Két központja az amszterdami Schiphol és a párizsi Charles de Gaulle repülőtereken található. Világszerte repülhetünk járatain, több mint 200 desztináció szerepel kínálatában.

HR gyakornok

Feladatok

  • Az egész HR csapat és a HR adminisztrátorok munkájának támogatása
  • Beléptetési és kiléptetési folyamathoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaügyi dokumentumok iktatása
  • Dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • HR adatbázisok kezelése és frissítése
  • Egyéb, változatos iroda feladatok

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti 40 óra vállalása a nyári időszakban
  • Heti 25-30 óra vállalása ősztől
  • Diákmunka vállalása minimum fél évig
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 2090 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2090 Ft lesz
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hibrid munkavégzés (heti 2 nap home office és irodai jelenlét)
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Emberi erőforrások szakon folytatott tanulmányok
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest