HR gyakornok (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz a Mind-Diák csapatánál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban.

HR gyakornok

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel
  • Szervezési feladatok ellátása
  • Állástájékoztatók lebonyolítása
  • Személyes ügyfélforgalom kiszolgálása
  • Postakezelés, dokumentumok iktatása, adatrögzítés

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony minimum 1 évig
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)
  • Min. alapfokú angol nyelvtudás
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
  • A munka vállalása 2022. júniusig

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00 - 17:00, heti 25-30 órában
  • Főként hétfői és szerdai ráérés szükséges

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1259 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolható

Előnyök

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Passzív félév / egyéni tanrend / kevés óra
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Eger

Eger