HR gyakornok (toborzási terület) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Cooper Vision CL Kft. a világ egyik legnagyobb kontaktlencsegyártó vállalata. Innovatív vállalati szemlélet és szupermodern irodai környezet jellemzi a céget.

HR gyakornok (toborzási terület)

Feladatok

  • Hirdetések, jelentkezők, belső ajánlások kezelése
  • Jelöltek előszűrése önéletrajz alapján
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Jelöltek értesítése
  • Jelöltek rögzítése adatbázisokban
  • Beléptetéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív, támogató, elkötelezett személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben 08:00-16:30 között heti legalább 3 teljes nap vállalása az elvárt

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti kiemelt bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Valódi szakmai tapasztalat szerzési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat a Határ útról

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest