HR Kontroller (német nyelvtudással) (Biatorbágy)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

HR Kontroller (német nyelvtudással)

Feladatok

  • Kapacitástervezési jelentések készítése minden munkavállalói csoportról.
  • Az évközi és operatív tervezésnél komplex elemzések és szimulációk végrehajtása, az eredményeinek összegzése.
  • Menedzsment döntések támogatása a HR mutatószámok ad hoc és rendszeres kiértékelésével.
  • Rendszerkontrolling elvégzése a HR rendszerekben az adatbiztonság biztosítása érdekében.
  • Kapacitásszámítások elvégzése a termelő területek számára.
  • Munkaidő modellek kialakítása.

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • MS Office magabiztos használata
  • Kiváló MS Excel ismeret, jártasság a függvények használatában
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó csapat
  • Home office lehetőség
  • Lendületes, stabil nemzetközi környezet
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • A német nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége

Biatorbágy