HR Services gyakornok - francia nyelvtudással (WHC021025) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

HR Services gyakornok - francia nyelvtudással (WHC021025)

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában. Eszközeikkel a vállalatok okosabban tudnak gazdálkodni az energiával és fenntarthatóvá tehető a tevékenységük. Arra biztatják munkavállalóikat, hogy nézzenek másképp a saját tevékenységükre, és legyenek pozitív hatással a környezetükre.

Feladatok:

  • Új alkalmazottak, előléptetések, alkalmazotti állapotváltozások feldolgozása
  • Interjúk szervezése
  • Riportok készítése
  • Bérváltozások és HR dokumentációk feldolgozása és kezelése pl.: előléptetések, áthelyezések
  • Szükséges dokumentumok és információk biztosítása
  • A munkavállalók HR-el kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
  • HR dokumentációk készítése
  • Részvétel a folyamatfejlesztésben és optimalizálásban
  • A munkával vagy munkáltatóval kapcsolatos téves információk javítása
  • Rendszerekbe történő adatbevitel koordinálás

Elvárások:

  • Legalább középszintű francia nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest