HR specialista (Tolna vármegye)

HR specialista

Leírás

Tolna megyei gyártó partnercégünk számára keresünk HR specialista munkatársat.

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása
  • Előszűrési feladatok
  • Adatok előkészítése bérszámfejtésre
  • Munkaügyi nyilvántartás vezetése, szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás a HR szolgáltató cégekkel
  • Belső kommunikációval kapcsolatos feladatok
  • Napi/heti/havi riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Előny: BABÉR, Kulcs-Soft program ismerete
  • MS Office program ismeret (kiemelten: Excel)
  • Jó kommunikációs és interperszonális képességek
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Proaktív, rugalmas személyiség

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye

Tolna megye