HR vezető (Vas megye) (Szombathely)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk jövőbe mutató tervekkel rendelkező gyártó vállalat.

Részükre keresünk felsővezetőt az alábbi pozícióba:

HR vezető (Vas megye)

Feladatok

  • A HR feladatok teljeskörű összefogása autóipari termékeket gyártó Partnerünknél;
  • A HR csapat összefogása (bérszámfejtés kiszervezve), a kollégák fejlesztése, mentorálása;
  • Szeretnék, ha a leendő vezetőnek erős munkajogi ismeretei lennének, mert az autóipar kihívásai (változó műszakrendek) miatt kihívás jelenleg a termelés igazítása a vevői igényekhez;
  • Az éves bérfejlesztések koordinálása, összefogása és levezénylése;
  • Teljesítményértékelési rendszer továbbfejlesztése, működtetése;
  • HR stratégia felülvizsgálata, piachoz igazítása;
  • Új munkavállalók megtalálásának koordinálása, szellemi toborzásban részvétel;
  • HR folyamatok átvizsgálása, módosítása és működtetése;
  • Employer branding koordinálása;
  • Riportolás a gyárigazgató és a regionális HR vezető részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív, erős angol nyelvtudás;
  • HR vezetői vagy csoportvezetői tapasztalat gyártó vállalatnál;
  • Erős HR szakmai tudás (pl. munkajog).

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés, cafeteria, bónusz, vállalati gépjármű magánhasználatra.

Munkavégzés helye

  • Szombathely

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Szombathely