HSE Engineer (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

HSE Engineer

Jász-Nagykun-Szolnok megyei autóipari partnerünkhöz tűz-és munkavédelmi mérnököt keresünk.

Az Ön feladatai HSE mérnökként a következők lesznek:

  • Vállalaton belüli tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása
  • Munkavédelmi oktatások szervezése, megtartása
  • Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések végzése
  • Kockázatelemzések készítése, veszélyforrások felmérése
  • Munkabalesetek kivizsgálása, jelentése
  • Belső szabályzat készítése, aktualizálása
  • Hulladékgazdálkodási és riportálási feladatok

Amire a sikeres pályázáshoz szüksége van:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább két éves gyártó közegben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tűzvédelmi protokoll ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Fiatalos légkör

Munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok Megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, küldje el jelentkezését!