Hulladékgazdálkodási szakember ( műanyag hulladék ) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Hulladékgazdálkodási szakembert ( Műanyag )

Hulladékgazdálkodási szakember ( műanyag hulladék )

Feladatok

  • Műanyag hulladék újra-hasznosítási projektek levezetése;
  • Az újrahasznosítható műanyag hulladék logisztikai feladatainak ellátása;
  • Folyamatos egyeztetés a helyi hulladék gazdálkodásért felelős vezetővel és az EHS csapattal;
  • Kialakítani és nyomon követni az újra-hasznosítási lehetőségeket;
  • Újrahasznosítás céljából hulladék katalógus elkészítése;
  • Lehetséges hulladék újra-hasznosítási eljárások felkutatása;
  • Kapcsolattartás a laborokkal a hulladék újra-felhasználásnak ügyében;
  • A fejlesztési csapat számára új felhasználási területek irányába történő útmutatás.

Elvárások

  • Hulladék újra hasznosításában szerzett tapasztalat
  • Környezetmérnök, vegyészmérnök, anyagmérnöki végzettség
  • Műanyag alapanyag ismeret
  • Projekt tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodási riportok, dokumentáció kezelésének ismerete
  • EU-s és hazai hulladékgazdálkodási normatívák ismeretei
  • Kommunikáció angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Hazán egyik legjobb munkahelye
  • Stabil, hosszútávú munkakörnyezet
  • Kiemelkedő juttatások
  • Albérlet s bejárás támogatás

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya