Hulladékudvar-kezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

pályázatot hirdet

HULLADÉKUDVAR-KEZELŐ
határozatlan idejű fizikai munkakör betöltésére

Feladatok

  • hulladékok átvétele, mozgatása
  • ügyfelek tájékoztatása
  • zsákáru értékesítés
  • hulladékokkal kapcsolatos bizonylati és értékesítési számítógépes adminisztráció, pénzkezelés
  • hulladékudvar-üzemeltetési (kerti, takarítási, síkosság-mentesítési) feladatok
  • fizikai és informatív segítségnyújtás a beszállító lakosságnak

Amit kérünk:

  • erkölcsi bizonyítvány
  • precíz adminisztráció és pénzkezelés
  • számítógépes felhasználói gyakorlat
  • nagy fizikai terhelhetőség
  • jó kommunikációs képesség
  • jó konfliktuskezelő képesség

Előnyt jelent

  • ügyfélkezelésben és/vagy hulladékgazdálkodás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • egy műszakos munkarend
  • önálló munkavégzési lehetőség,
  • évente fejlesztett munkabér
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség
  • igény esetén munkásszálló biztosítása
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

Munkavégzés helye

  • Budapest területén változó helyszín (beosztás szerint)

Kezdés

  • azonnal

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

A "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Hulladékudvar-kezelő

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
www.fkf.hu
+36 30 277 7115

*A beérkezett önéletrajzokat 4 hónapig kezeljük, ezt követően azokat megsemmisítjük, illetve visszaállíthatatlanul töröljük.

Budapest