Hüllő gondozó/ bolti eladó (Budapest)

Érdekelnek az állatok, de kifejezetten a hüllők? Akkor ezt a munkát neked találták ki!

Cégünk egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás, melynek célja az, hogy ügyfeleinket minél professzionálisabb módon ismertesse meg az állattartás világával. Viszont, mi egy speciálisabb területre szakosodtunk, ez pedig a hüllőtartás. Szaküzletként mi az átlag feletti kiszolgálás mellet adjuk le a voksunkat!

Szereted a hüllőket és a különleges állatokat?

Érdekelnek a kaméleonok, agámák vagy akár a törpesünik?

Ha igennel válaszoltál az előző kérdésekre, ez az álláslehetőség Neked szól!

Keressük munkatársunkat XVI. kerületi kisállat kereskedésünkbe!

Feladataid:

      • Állatok gondozása.
      • Az állatok és a hozzájuk tartozó felszerelések szakszerű értékesítése. Ha van értékesítői tapasztalatod az előnyt jelent.
      • Postai csomagok előkészítése.
      • Üzlet tisztán tartása, mindennapi eladói feladatok ellátása.

Amit kínálunk:

      • Fix fizetés,
      • Részese lehetsz egy fiatalos, lendületes csapatnak, ahol a kisállatok vannak a középpontban.

Amit mi elvárunk:

      • Érdeklődj az állatok iránt, elegendő ha szeretettel fordulsz feléjük és mi megtanítunk mindent amit tudnod kell róluk!
      • Legyél precíz, önálló munkavégzésre képes és rendszerető.

Legyen:

      • Középfokú végzettséged.
      • Felhasználói szintű számítógépes ismereted.
      • B kategóriás jogosítványod, minimum 1 eves vezetői tapasztalattal.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, fényképes önéletrajzodat várjuk fizetési igényed megjelölésével.

A munkavégzés történhet teljes munkaidőben, de nyitottak vagyunk a részmunkaidős munkatársak jelentkezésére is.

Budapest