Hűtés-, klíma- és légtechnikai szerelő (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Hűtés-, klíma- és légtechnikai szereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Hűtés-, klíma- és légtechnikai szerelő

Elvárások:

Szakirányú végzettség vagy minimum 3 év szakmai tapasztalat, B kategóriás jogosítvány, önálló és csapatban történő munkavégzés, büntetlen előélet

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Split klímaberendezések karbantartási, javítási feladatainak ellátása, Ipari és kereskedelmi klímaberendezések, hűtőgépek telepítése, szervizelése, karbantartása, üzembiztos működésük biztosítása, Elvégzett munkafolyamatok dokumentálása, munkalapok elkészítése, napi beszámoló, Ügyeleti szolgálat ellátása, , Megbízóról:, Közel 20 éve végzi márkától független folyadékhűtők, technológiai hűtők, szerver-, illetve precíziós klímák, légkezelő berendezések, párahűtő rendszerek, fan-coil-ok, split klímaberendezések telepítését, szervizelését, karbantartását.

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős bejelentés, Normál munkaidő – heti 5*8 óra, Biztos vállalati háttér, egész évben biztosított munkavégzés, Képzési lehetőség, Fiatalos csapat, Munkaruha, védőfelszerelés, céges telefon, felszerelt szervizautó, szerszámok, Versenyképes fizetés

Budapest