Hűtéstechnikai berendezés üzemeltető (Sajóbábony)

A Kischemicals Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Hűtéstechnikai berendezés üzemeltető

Kik vagyunk?

Nemzetközi piacon működő vegyipari vállalat vagyunk, agrokemikáliák, valamint növényvédőszer hatóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozunk. Termékeinket a világ minden tájára szállítjuk. Miskolc közvetlen közelében, Sajóbábonyban tevékenykedünk.

Dinamikusan fejlődünk, közel 200 fős csapatunk nagy terveink megvalósításán dolgozik!

A fenti munkakörben a fő feladatok, melyek Rád várnak:

  • A területen található gépek és berendezések üzemeltetése
  • A gépek és berendezések folyamatos üzemelésének felügyelete, műszaki állapotának figyelemmel kísérése
  • Rendellenesség esetén történő beavatkozás
  • Intézkedés az esetlegesen felmerülő hibák elhárításáról
  • A műszaki berendezések, eszközök állapotának megóvása
  • Karbantartási és egyéb tevékenységekhez szükséges előkészítő teendők elvégzése

  • Hűtéstechnikai berendezés üzemeltető végzettséggel rendelkezel
  • Hosszú távra tervezel és biztos munkahelyet keresel
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzésre, problémamegoldó gondolkodásra törekszel
  • Teljes munkaidős, folyamatos 2 műszakos munkarendben történő napi 12 órás munkavégzést vállalsz

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Gépészeti ismeretek

Amit biztosítunk Neked:

  • stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • teljesítményalapú bónusz
  • karácsonyi juttatás
  • egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele)
  • munkába járás támogatása
  • Telekom kedvezményes dolgozói csomag

Munkavégzés helye: Sajóbábonyi Vegyipari Park, Miskolc közvetlen közelében

Amennyiben a leírtak alapján magadra ismertél és cégünk felkeltette érdeklődésed, ne habozz elküldeni önéletrajzod

Sajóbábony