Hűtő-Klíma és légtechnika szerelő munkatárs (Pápa)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Hűtő-Klíma és légtechnika szerelő munkatárs

Elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés,
  • Szakirányú végzettség

Előnyt jelent:

  • F-Gáz képesítés megléte,
  • Okoseszközök felhasználói szintű ismerete, valamint egyéb informatikai berendezések kezelésében való

Feladatok:

  • Hűtő-, fűtő-, klíma- és szellőző-berendezések telepítése, karbantartása és szervizelése,
  • A rendszerek optimális működésének beállítása,
  • Kisebb, kapcsolódó cső és villanyszerelési munkák elvégzése,

, Megbízóról:,

30 éve sikeresen működő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő pápai székhelyű vállalkozás vagyunk. Mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazunk, telepítünk és szervizelünk. Országos lefedettséggel végezzük tevékenységünket., Hiszünk abban, hogy céljaink eléréséhez az összetartó és jól képzett csapatunk munkája elengedhetetlen. Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen részese lennél egy jó csapatnak, megfelelő affinitásod van a szakma iránt és szeretnél magadnak egy biztos munkahelyet stabil háttérrel, akkor mindenképp nálunk a helyed! Jelentkezz hozzánk! Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafetéria,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Teljes munkaidő,
  • Családbarát munkahely, stabil munkahelyi háttér,
  • Folyamatos munkavégzés egész évben,
  • Fiatalos munkahelyi légkör,
  • Folyamatos képzések,
  • Azonnali kezdési lehetőség,
  • Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról,
  • Mobiltelefon,
  • A helyszínekre a cég szerviz autójával biztosítjuk az eljutást

Munkavégzés helye:

Pápa

Pápa