Hűtőgépszerelő szervizes szakember (Debrecen)

Hűtőgépszerelő szervizes szakember

Leírás

Épületgépészeti kivitelezésekkel foglakozó partnerünk számára keresünk Hűtőgép szerelő szervizes kollégát!

Feladatok

  • Ipari hűtőgépek, hűtőkamrák, folyadékhűtők szerelése, javítása
  • Hűtőberendezések telepítése, karbantartása, javítása

Elvárások
  • Klíma és légtechnikai szerelő végzettség szerelő végzettség
  • Érvényes F-gáz vizsga
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny: Hőszivattyú és hűtőgép szerelő végzettség

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapoktatás, és mentoring program
  • Kiemelkedő bérezési lehetőség (szaktudás alapú bérezési rendszer)
  • Bejárás támogatása (20 Ft/ km gépjármű esetén)
  • Teljesítmény alapján meghatározott éves bónusz (2 alkalommal)
  • Változatos feladatok
  • Prémium kategóriás munkaeszközök

Küld el önéletrajzod és kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot a részletekkel kapcsolatban!

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen