HVAC Mérnök Üzletkötő - Projekt Értékesítő (Budapest)

HVAC Mérnök Üzletkötő - Projekt Értékesítő

Partnerünkről

Értékesítőt keresünk HVAC területtel foglalkozó, nagy múltú multinacionális Partnerünk számára, aki az üzletfejlesztésért, ügyfelek látogatásáért és menedzseléséért lesz felelős egész Magyarország területén (budapesti központtal).

Feladatok

A munkatárs célja

  • a partner vállalatokkal való kapcsolattartás,
  • új ügyfelek felkutatása,
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • piac feltérképezése,
  • projektek felkutatása,
  • versenytársak követése.
  • Felelős az ügyfelek érdekeinek, igényeinek képviseletéért, a saját területének menedzseléséért.

Feltételek

  • Minimum 1-2 éves tapasztalat HVAC területen,
  • értékesítési tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Partnerünk által nyújtottak

  • Új munkatársuknak a vállalat karrierépítési lehetőséget, rugalmasságot, stabil hátteret, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Budapest