Idegenáru ellenőr- Lövő (Lövő)

Lövői munkavégzésre keresünk IDEGENÁRU ELLENŐR munkatársat.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként lövői munkavégzésre keres IDEGENÁRU ELLENŐR munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
-Beérkező idegenáru, valamint a gyártásban felhasznált alapanyagok minőségi ellenőrzése
-Idegenáru minőségi szempontból történő átvétele (Ellenőrzési dokumentumok vezetése)
-Minta bevizsgálás
-Visszáru kezelése
-Zárolt termékek átdolgozása, átdolgozások felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Tolómérő, mikrométer, magasságmérő óra magabiztos használata
-Optikai mérőgép mérési elvének ismerete
-Idomszer-használati ismeretek
-Anyagvizsgálati ismeretek: keménységmérés (Vickers, Brinell, Rockwell) elvi ismerete, szakítószilárdság-vizsgálat,
-Mérési hibalehetőségek ismerete
-Anyagismeret
-Számítógép használat

Amit kínálunk:
-Br 2200 Ft/óra
-Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
-Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
-Cégcsoportunk megbecsüli kollégáit, egy támogató csapatot tudhatnak maguk mögött munkatársaink!
-Munkatárs ajánlási bónusz és Cafateria

Egyéb információ:
-Állandó egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig
-Német nyelvtudás előny (műszakirajz olvasáshoz)

Munkabér

  • bruttó  2 200  Ft  / óra
Lövő