IFRS számviteli tanácsadó asszisztens (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága, a világ vezető vállalatait segítik a bankszektrotól a termelőcégeken át. Számviteli tanácsadás területre keresünk most tehetséges pályakezdőket, juniorokat, akiknek fontos, hogy kamatoztathassák számviteli területen megszerzett tudásukat és folyamatosan fejlődhessenek. Ha magabiztos IFRS ismerettel rendelkezel és szeretnél egy olyan csapatba kerülni, ahol folyamatos továbbképzésekkel tartják frissen tudásod, ez a lehetőség Neked szól!

IFRS számviteli tanácsadó asszisztens

Feladatok

Főbb feladataid lesznek:

  • Számviteli tanácsadási projektek támogatása az ajánlatkészítéstől a teljes lebonyolítási folyamat lezárásáig
  • IFRS standardek bevezetésében való részvétel
  • Senior szakértők támogatása adatelemzéssel, prezentációk előkészítésével
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció

Követelmények

  • Főiskolai/Egyetemi diploma pénzügy-számvitel vagy más gazdasági területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus készség, pontosság
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

Mi vár itt Rád?

  • Szakmai fejlődés magyar és nemzetközi számvitel területén egyaránt
  • Hosszú távú karrierlehetőségek, stabil hátterű cég
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó csapat
  • Projektekben való részvétel, amit fejleszti személyes és szakmai kompetenciáid
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Budapest