Immunhisztokémiai egészségügyi szakasszisztens (Budapest)

25 éve működő egészségügyi cégünkhöz keressük munkatársunkat

immunhisztokémiai egészségügyi szakasszisztens

munkakörre

Feladatok

  • Immunhisztokémiai labor tevékenységébe tartozó feladatok önálló kivitelezése (immunhisztokémiai reakciók elvégzése, technikai kiértékelése)
  • Új technikák beállítása, oldatok készítése.
  • A laboreszközök tisztántartása, fertőtlenítése.

Elvárások

  • immunhisztokémiai szakasszisztens képesítés
  • egészségügyi alkalmasság
  • kötelező védettségi igazolás
  • büntetetlen előélet

Előny

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • munkába járási költségtérítés
  • egyéb juttatások
  • bérezés megegyezés szerint

Szívesen vesszük részmunkaidős nyugdíjas munkatársak jelentkezését is!

Munkavégzés helye

Budapest. XIII. kerület, Angyalföld (megközelítés: 1-es és 14-es villamossal, illetve 105-ös busszal).

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest