Immunkémiai technikus (Budapest)

Szeretnél Magyarország Nr.1 állati-vakcinagyártó cégénél dolgozni? A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza az állatgyógyászat területén és globális szinten az iparág egyik stabil, meghatározó szereplője. Nemzetközi cégcsoportunk legnagyobb telephelye itt Budapesten található, ahova most létszámbővülés miatt új munkatársakat keresünk.

Csatlakozz hozzánk

Immunkémiai technikus

munkakörbe

Milyen feladatok várnak rád?:

  • Immunológiai és szerológiai vizsgálatok végzése (ELISA)
  • Pontos, precíz dokumentáció a GMP szabályainak megfelelően
  • Kapcsolattartás más MEO laboratóriumokkal, és a CEVA más osztályainak egységeivel
  • Laboratóriumi eszközök karbantartása, kalibrálása
  • Immunkémiai referencia- és munkastandardok előírás szerinti készítése, kezelése, tárolása és dokumentálása

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
  • Vidám és jókedvű csapat vár téged
  • Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
  • Ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
  • Az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
  • Műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog
  • Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
  • Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
  • Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást
  • Életkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunk

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

  • Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel (vegyész, vegyésztechnikus, egészségügyi szakközépiskola stb)
  • Van laboratóriumi gyakorlatod, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • Megbízható vagy és kellően lendületes, hogy beilleszkedj a csapatba.

Budapest