Industrial Advisor (Budapest)

Industrial Advisor

Feladatok

  • Régi és új bérlőkkel való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés, szerződéskötések
  • Megtekintések leszervezése, bérleti ajánlatok elkészítése, bérleti szerződések megkötésében aktív részvétel
  • Adatbázis frissítése és nyilvántartások vezetése
  • Megbízások felkutatása
  • Értékesítés és bérbeadás
  • Havi szintű bérbeadási riportok készítése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Részvétel az új ügyfelek akvirálásában

Elvárások
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erőteljes piaci ismeretek
  • Erős tanácsadói/ügyfélmanagement készségek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum 3-5 év ipari ingatlanok, irodaház bérbeadásában szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megalapozott tapasztalt tárgyalások lebonyolításában és bérleti szerződések megkötésében, módosításában
  • Értékesítői véna, empátia, rugalmasság, magabiztosság, csapatszellem és önállóság

Amit nyújtunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos szellem
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest