INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ / TANÁCSADÓ (Debrecen)

Társaságunk, a High Quality Support & Consult Kft. minőségirányítási-, információbiztonsági-, környezetközpontú irányítási-, autóipari minőségirányítási tevékenységet folytat, mely magába foglalja a rendszerépítést, rendszerfelügyeletet, tanúsításra való felkészítést, valamit a szabvány megfelelőséget vizsgáló belső auditot.

Bővebben arról, milyen feladatokban számítunk rád:

– Ügyfeleink információbiztonsági rendszereinek felmérése és értékelése, különös tekintettel az ISO 27001 szabvány és a NIS2 követelményeire

– Az ISO 27001 szabvány illetve NIS2 szerinti információbiztonsági menedzsment rendszerek (ISMS) tervezésében, bevezetésében és folyamatos fejlesztésében

– Tanácsadás és szakmai támogatás nyújtása információbiztonsági auditok előkészítésében és lebonyolításában

– Kockázatelemzések végzése, valamint a kockázatok csökkentésére irányuló javaslatok kidolgozásában és implementálásában

– Ügyfelek oktatása és tudatosságnövelő programok szervezése az információbiztonság terén

– Aktív részvéttel információbiztonsági projektek vezetésében és menedzselésében

– Kapcsolattartás és együttműködés az ügyfelek IT és üzleti csapataival az információbiztonsági követelmények teljesítése érdekében

– Aktuális információbiztonsági trendek és jogszabályok követése és alkalmazása

Fontos, hogy rendelkezz:

– Felsőfokú végzettséggel informatikai, információbiztonsági vagy kapcsolódó területen

– Szakmai tapasztalattal információbiztonsági területen, leginkább tanácsadói szerepben

– Az ISO 27001 szabvány alapos ismeretével és gyakorlati tapasztalattal annak alkalmazásában

– Erős kommunikációs készséggel, ügyfélorientált hozzáállással

– Analitikus gondolkodásmóddal és kiváló problémamegoldó képességgel

– Jogosítvánnyal

– Jó angol nyelvtudással (szóban és írásban)

Örülünk, ha rendelkezel

– ISO 27001 Lead Auditor vagy egyéb releváns szakmai minősítéssel

– Tapasztalattal más ISO szabványokkal (pl. ISO 9001, ISO 22301) kapcsolatos projektekben

– Projektmenedzsment tapasztalattal

– Gyakorlattal biztonsági incidenskezelésben és kockázatmenedzsmentben

Amit kínálunk

– Versenyképes fizetést és juttatási csomagot

– Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségeket

– Rugalmas munkavégzést

– Dinamikus és támogató munkakörnyezetet

– Változatos és kihívást jelentő projekteket vezető hazai és nemzetközi ügyfelekkel

Munkavégzés helye

Országosan, több helyszínen

Debrecen