Információs (pénztáros és vevőszolgálati pultos) (Budapest)

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú, a barkácspiac meghatározó, országos hálózattal rendelkező szereplője. Országszerte 21 áruházban várják kedves vásárlóikat.

Ha Te is szeretnél részese lenni egy jó csapatnak, jelentkezz INFORMÁCIÓS munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest, Bécsi út (III. ker.)

Információs (pénztáros és vevőszolgálati pultos)

Feladatok

  • Az áruházban megtalálható termékek és szolgáltatások ismerete alapján a vásárlók támogatása és teljes körű információnyújtás, esetleges reklamációkezelés
  • A kasszaterület munkájának segítése és a vásárlók kiszolgálása a pénztárban
  • Dokumentumkezelés (jótállási jegyek és áfás számla)
  • Hangosbemondó kezelése
  • Vevőrendelések felvétele és házhozszállítás szervezése

Követelmények

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelező program)
  • Közvetlen és jó kommunikációs készség, határozottság, segítőkészség

    Előny:
  • Vevőszolgálati pozícióban, illetve kasszaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül van + prémium rendszer (havi, éves) és széleskörű cafeteria juttatás
  • Szombati munkavégzés esetén 50%, vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlék
  • Stabil, megbízható, szerethető magyar vállalat, családbarát intézkedésekkel
  • Segítőkész kollégák, támogató közösség
  • Ajánlási bónusz
  • Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk pl. Targoncavezetői tanfolyam
  • Munkavállaló Támogató Program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest