Informatikai/elektronikai rendszerek üzemeltetése (Budapest)

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
Metró Üzemeltetéstechnológiai Főmérnökség

Informatikai/elektronikai rendszerek üzemeltetése

feladatokhoz felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • Metróvonalakon a távközlési és technológiai informatikai rendszereink üzemeltetése, javítása, karbantartása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány
  • szakirányú végzettség (elektronikai/informatikai/hálózatépítő-üzemeltető szakképesítés, illetve azokkal egyenértékű végzettség)
  • felvétel előtt: szakmai és orvosi alkalmassági vizsgálat

Pályakezdőket is szívesen fogadunk!

A jelentkezésnél előny:

  • Távközlési/elektronikai/informatikai műszerész gyakorlat
  • Távfelügyeleti rendszerek, szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • IP technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Szerver és kliens üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • MySQL adatbázis-kezelő ismerete
  • Linux ismeretek
  • Számítógépes hibaelhárításban és javításban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafetéria juttatások
  • üdülési lehetőség
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain, hozzátartozónak is
  • munkásszállón történő elhelyezés a Társaság belső szabályozásai, előírásai alapján vehető igénybe

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

A munkavégzés jellege, helye:

  • 12/24 váltó műszakos munkarend, a munkavégzés helye változó, budapesti metróvonalak állomásainak területén.

Csatolni kérjük: fényképes önéletrajzot

Jelentkezési határidő: Jelentkezés folyamatosan!

Budapest