Informatikus (Pécs)

Mecsekérc Zrt.

Magyarországon az egyik legnagyobb állami tulajdonú cég a hagyományos bányászati módszerrel történő alagúthajtás, és a környezetvédelem területén. A legmodernebb technológiák és eszközpark segítségével élen jár a rekultivációs folyamatokban, mélyépítésben, és vízminőség javításban. A technológia ugrásszerű fejlődése és az innováció ma már csak akkor lehet hosszú távon sikeres, ha mindez a környezetvédelem mentén valósul meg. Vállalatunk ezért küldetésének tekinti a környezeti károk enyhítésének feladatát.

Bővülő csapatunkba

Informatikus

Munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Rendszeradminisztrátori feladatok ellátásának, hálózatok, szerverek üzemeltetésének támogatása
  • Hálózati és egyedi jogosultságok adminisztrálása, kiosztása
  • Szoftver, hardverüzemeltetés, biztonsági rendszerek, beállítások felügyelete
  • A Társaság információs rendszerei üzemeltetésének felügyelete, támogatása, szakértői feladatok ellátása
  • Levelező szerver és ftp szerver üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Ipari folyamatszabályozási szoftverek üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás a fenti feladatok ellátásában közreműködő külső szakértőkkel és cégekkel
  • Részvétel a vállalat informatikai fejlesztésének lebonyolításában
  • Az informatika Osztályra előírt költséggazdálkodás figyelemmel kísérése
  • Részvétel a hardver és szoftverüzemeltetési előírások megalkotásában, betartatásában
  • Felhasználók támogatása
  • Szoftver/hardver eszközök rendelése, üzembe helyezése, karbantartása

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Szoftver-, és hardverüzemeltetési ismeretek
  • Hálózati- és rendszeradminisztrátori ismeretek
  • Hatékony munkavégzés, problémamegoldó szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Adatbázis kezelő program ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Pécs